KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12122297
nr 1212 2297
Teresa Wennberg
(f. 1944), Sverige
Blandteknik, 2 st, Figurer, Signerade. Motivet: 20x20 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 19:43:07
21/10 23:50:44
Teresa Wennberg
Läs mer om Teresa Wennberg